Apie mus

Mes verti tapti Jūsų partneriais - nes mums rūpi jūsų poreikiai. Todėl pjauname tiksliai ir kokybiškai, užsakymus atliekame sutartu laiku, impregnuojame mirkymo būdu ir išrašome deklaraciją, pasirūpiname pristatymu bei suteikiame garantiją.

 

Kodėl pradėjome medienos verslą?  

Todėl, kad Mediena - Tai atsinaujinantis šaltinis teikiantis natūralumą, jaukumą ir šilumą. Prisilietimas prie medžio suteikia energijos bei kūrybinių jėgų. Todėl  tai daugiau nei tradicijos kiekvieno Lietuvio širdyje. Medienos apdirbimo veikla alsuoja senovės išmintimi, tradicijomis,  patvarumu, jaukumu, šiluma ir ryšiu su gamta - todėl tai mūsų kelias.

Medienos apdirbimas tai tiltas tarp tradicinės konstrunkcinės medžiagos ir modernios ateities. 

 

Kas mes esame?

Esame jauni ir atsakingi žmonės mėgstantys savo darbą. Pagrindinis kriterijus naujam kolektyvo nariui mylėti medį ir dirbti su malonumu. Jaučiame atsakomybę vieni už kitus todėl galime pasiekti ambicingus planus. 

 

Ką mes veikiame?

Pjauname apvaliąją medieną, eglės ir pušies rąstus. Dirbame su juostiniu gateriu ir išilginio pjovimo staklėmis. Dažniausiai pjauname 6 metrų ilgio medieną, turime galimybę pjauti iki 9 metrų ilgio rąstus. Tai pat obliuojame džiovintą medieną. Dirbame su vokiškomis keturpusėmis staklėmis, o gaminio matmenys nustatomi microno tikslumu. Dirbame vietinėje rinkoje. 

 

Su kuo mes dirbame?

Dirbame su rąstų tiekėjais, kad užtikrinti nenutrūkstamą darbą. Džiovintą medieną importuojame iš Rusijos, dirbame tiesiogiai su gamintoju. Mūsų klientai yra smulkaus ir vidutinio dydžio statybos kompanijos, stogdengiai ir fiziniai žmonės statantys ar renovuojantys savo namus. 

 

Kokie mūsų produktai?

  • Statybinė/Konstrukcinė mediena - skirta stogo konstrukcijos, namo karkaso, pavėsinių ir kt. statybai.

  • Impregnuota mediena - padengta koncervantu skirtu apsaugoti pjautą medieną nuo kenkėjų ir pelėsio.

  • Kalibruota mediena - itin tiksli mediena skirta konstrukcijų statybai, kur svarbus tikslumas ir gražus vaizdas.

  • Džiovinta mediena - žaliava obliavimui, kalibravimui. Lengvesnė ir stabilesnė medžiaga statybai. 

  • Obliuota mediena - lauko ir vidaus dailylentės, grindų ir terasų lentos, tvoros ir pakalimo lentelės rombo ir kvadrato formos apvalintais ir stačiais kampais.    

  • Pirtys ir jų gamybą - statome lengvai surenkamas pirteles pritaikytas mažoms lauko erdvėms. Pirtys yra kompaktiškos šiltos ir ekologiškos. 

Ko mes siekiame?

Siekiame nuolat tobulėti, todėl palaikome atgalinį ryšį su savo klientais. Įdėmiai išklausome pastabas bei pasiūlymus į juos reaguojame, todėl nuolatinių klientų ratas vis didėja. Siekiame sudaryti ilgalaikes ir stabilias tiekimo sutartis su klientais gamintojais. Svajojame užaugti tiek, kad Lietuvos rinka mums taptų per maža. 

 

Mūsų Tikslas - dirbti sąžiningai ir atsakingai, laikytis įsipareigojimų. Užsakymus atlikti įsigilinant į klientų poreikius. 

Mūsų Misija - siekiame, kad mūsų produktai pagerintų kliento darbo našumą, kurtų jaukumą ir teiktų šilumą. 

Mūsų Vizija - būti socialiai atsakinga medienos apdirbo įmone. Adaptuoti produktus internetiniai rinkai ir tapti pasiekiamais visame pasaulyje. Sukurti komfortišką darbo aplinką. Turėti ilgalaikius ir patikimus bendradarbiavimo partnerius.