Prekių katalogas

Džiovinta Kalibruota mediena

Džiovinta Kalibruota mediena - skirta tikiam gereitam ir kokybiškam darbui.

Puikiai tiks ir patiks ir mėgėjui ir profesionalui.

 

Kaina 245 €/m3

 

 

Mediena džiovinimas galimas dviem būdais atmosferinis džiovinimas ir džiovinimas džiovykloje.

Lauke džiovinamą medieną svarbu atidžiai sukrauti, kad būtų sudarytos geros ventiliacijos sąlygos. Medienos rietuvė turi būti apsaugota nuo įvairių veiksnių (ultravioleto, lietaus ir t.t.), o jos sluoksniai atskirti mažais tašeliais, kad būtų užtikrintas vienodas džiūvimo greitis ir sumažinta deformacija. Toks džiovinimo būdas gali trukti net dvejus metus, priklausomai nuo medienos rūšies. 

Džiovinimas džiovykloje greičiau paruošia medieną, o gera džiovinimo sąlygų kontrolė pagerina medienos kokybę. 

Mediena niekada neišdžiovinama taip, kad jos drėgnis būtų lygus 0 %, kadangi jis pasiekia savo aplinkos lygį, pastovūjį drėgnį. Lauke naudojama mediena 18-20 %, viduje 8-9%, džiovykloje džiovinama mediena 10-12%. 

Medienos drėgmė statybiniams dirbiniams yra 18 – 20% . Ji pasižymi  mažu šilumos laidumu, gera garso izoliacija ir maža tūrio masė. Eglės mediena turi mažas šakas yra atspari linkimui ir gniuždymui laiko dideles apkrovas bei pasižymi ilgaamžiškumu. Siekiant kokybės, statinio tikslumo ir ilgaamžiškumo rekomenduojame naudoti džiovintą kalibruotą eglės medieną. Darbas su kalibruota mediena yra tikslus ir greitas.