Terasos lentos

Terasos paskirtis sukurti jaukią erdvę šalia gyvenamos vietos maloniam laiko praleidimui. Suburti šeimos narius ar draugus vėlyviems šeštadienio pusryčiams ar linksmiems vasaros vakarams. Bene Populiariausias terasų pasirinkimas tradicija tapusios medinės eglės/pušies bei maumedžio terasinės lentos. Tai puikus sprendimas Tiems, kam medinės lentos asocijuojasi su tradicija natūralumu jaukumu ir šiluma.

Eglės ar pušies terasų lentos yra vienas pigesnių pasirinkimų. Tai Šviesios spalvos lengvai apdirbama bei montuojama, gerai pasisavinanti impregnantą ar alyvą mediena. Lauko sąlygomis mažai deformuojasi, nešerpetoja. Tačiau siekiant išlaikyti kuo ilgesnį tarnavimo laiką apie 10m. reikia pasirūpinti papildoma apsauga.(Dažai, lakas, alyva).

video

Maumedžio medienos terasinės lentos ilgai tarnaus net be papildomos apsaugos. Tai itin sakinga ir turinti tankias rieves mediena. Nors pirmuosius metus gali šerpetoti ir sluoksniuotis, o nealavavus pakeisti spalvą, net po 10 metų ji liks atspari atmosferos poveikiui nors ir dailiai nupilkėjus. Jei siekiate išlaikyti pageidaujamą spalvą rekomenduojama kas porą metų medieną alavuoti. Montuojant maumedžio terasines lentas atkreipkite dėmesį į kokybiškus tvirtinimo elementus, kadangi ši medžio rūšis linkusi smarkiai “vaikščioti”.

Kaip apsispręsti?
Jei svajojate apie ilgalaikį pirkinį verta rinktis maumedžio terasines lentas. Jei kol kas taupote, bet malonus laikas su šeima nelaukia apsvarstykite eglinės terasos lentas.

Profilis Pavadinimas Rūšis Storis, mm Plotis, mm Ilgis, mm Kaina 1 m2 be PVM Kaina 1 m2 su PVM
Lygios Eglė/pušis 28 120 6 13 15,73
Rifliuotos Eglė/pušis 28 120  6 13 15,73
Lygios Maumedis 28 145 6 18 21,78
Rifliuotos Maumedis 28 145 6 18 21,78

Galerija